به بهانه آغاز زودهنگام تبلیغات مجلس و ذکر چند نکته

به بهانه آغاز زودهنگام تبلیغات مجلس و ذکر چند نکته

 

⬅ فرشید فرهنگ دوست

✅در دوره‌ های گذشته برخی از حوزه های انتخابیه به اندازه کافی از تلوّن مزاجی ها و بی کفایتی های برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی متضرر شده و متاسفانه در این راستا حوزه جنوب استان بوشهر نیز تجربه و ناکامی های فراوان در کارنامه خود اندوخته است.

این نمایندگان نه حوزه انتخابیه بلکه کل کشور را بعضاً در اقتصاد، اجتماع و فرهنگ و… دچار مشکلاتی جدی کرده و از سر نابخردی چه گل ها که به دروازه این کشور نزده و چه خساراتی که متوجه مردم نکرده اند!
اما این روزها که به انتخابات مجلس یازدهم نزدیک میشویم بدون هیچ خجالتی برای عوام فریبی قشون کشی کرده و دلسوزتر از خودشان را خودشان می‌ دانند.

با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس یازدهم جلسات خانگی و شبانه کاندیدها جهت یارگیری زیاد شده است که در این بین نماینده فعلی برای عقب نماندن از قافله مجلس رو رها کرده و به حوزه انتخابیه برگشته تا بتواند با دیدارهای رو در رو نظر مردم را جلب کند.
در اینجا لازم هست چند نکته با نماینده مردم در مجلس در میان بگذارم:
اول: انتخابات حدود هفت ماه دیگر برگزار می شود و شما می توانید با عملکرد خود رای های مردم حوزه انتخابیه را جلب کنید و نیازی نیست با شرکت در مراسمات آنها برای رای گرفتن اقدام کنید چرا که هم مردم می دانند و هم خودتان میدانید که برای چه رفته اید
عملکرد شما نشانگر فعالیت ها شما در دوره نمایندگیتان است.
دوم: از عمر نمایندگی شما یک سال دیگر باقی مانده است از شما خواهش میکنم مردم را در این یک سال بدون نماینده مجلس نکنید.
سوم : تبلیغات و بیان عملکرد حق شماست ولی امورات مجلس حق مردم هست، حداقل خواسته حق مردم را ضایع نکنید.
براستی این روزها چقدر آمار نطق ها و تذکر های نمایندگان به دولتی ها زیاد شده‌است…نظرات

یک پاسخ به “به بهانه آغاز زودهنگام تبلیغات مجلس و ذکر چند نکته”

  1. بهمنیار واحدی پور گفت:

    جناب فرهنگدوست عزیز سلام عیدتان مبارک ، مطالبتان زیبا و دلنشین و کاملا منطقی بود ، لازم میدانم در تکمیل فرمایش حضرتعالی به نکته ای اشاره کنم .
    ما در انتخابات با سه گروه کاندیدا مواجه هستیم یک نماینده گان ادوار و فعلی ، دوم کاندیداهای دور قبل که مورد وثوق مردم واقع نشده ، سوم کاندیداهایی که اولین بار خود را در معرض امتحان مردم قراد میدهند ، کاندیداهای نوظهور باید برنامه های خود را ارائه دهند و با تلاش شبانه روزی مردم را متقاعد نمایند، کاندیداهای مردودی ادوار قبل موفق به قانع کردن مردم نشده اند و برای شانس مجدد باید تلاش بیشتری نمایند ، اما نمایندگان ادوار و نماینده فعلی میباست علملکرد خود را نه با جلسات بلکه با لمس عملکردشان مردم را مجددا قانع نمایند ، در هر حال این مردم هستند که باید فردی را برای نمایندگی خود انتخاب نمایند که از توانایی در برنامه ریزی ، بیان برنامه ها و دفاع از عملکردهای خود برخوردار باشند ، ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *