اختلافات یا انتخابات شورای بخش مرکزی جم؟

اختلافات یا انتخابات شورای بخش مرکزی جم؟

امروز سه شنبه، عصر، انتخابات شورای بخش مرکزی با حضور نمایندگان شورای ۳۷ روستا در فرمانداری شهرستان جم برگزار می گردد.

رایزنی ها و لابی گری های زیادی در حال انجام است. در این میان شورای دور قبل یعنی دوره چهارم مورد حمله ای شدید و تا حد زیادی غیرمنصفانه از جانب مدعیان کم کاری آنان قرار گرفته است.

این عده که فکر می کنند با حمایت و سروصداهای رسانه ای می توانند هر کاری انجام دهند، در روز پایانی شروع به تخریب شدید کرده اند و شورای چهارم بخش مرکزی را ضعیف ترین شورا می دانند.

کنتور که نمی اندازد، روزی شورای شهرجم و حالا شورای بخش مرکزی.  ضعیفترین و…

جالب اینجاست که با مقایسه های بد و خطرناک بین دو بخش مرکزی و ریز، شورای مرکزی جم را بازنده رقابت می دانند. بی شک افرادی که از ابتدا با این تفکر ناپسند ایجاد دوقطبی و اختلاف، سعی در همراه کردن افراد و جلب رای شورایی دارند، اگر بر مسند قرارگیرند، لطمات زیادی را بر پیکره ی اتحاد و همدلی شهرستان خواهند زد.

جالب اینجاست که درانتخابات پنجم شوراها، شوراهای ریز و انارستان هم مورد توجه مردم در انتخابات قرار نگرفته اند که ظاهرا به دلایل ضعف آنان با استدلالی مشابه استدلال دوستان بوده است.

توزیع آلایندگی در شهرستان در زمان فرمانداری نادری، فرماندار سابق شهرستان با همراهی خوب شوراهای شهر، بخش و شهرستان، از مهمترین و گره گشاترین اقدامات در جهت رفع تنش در شهرستان بود که به خوبی به خیر گذشت.

موضوع تقسیمات کشوری و روستاهای بلاتکلیف را  نیز همه در جریانند و خوب می دانند که فراتر از توان مجموعه شورایی و مدیریتی شهرستان تا کنون بوده است و ربطی به کم کاری شورای بخش مرکزی ندارد.

شورای بخش مرکزی با تجربه ی مردانی چون حاتمی و جوانانی چون نصیری خوب و فعال در شهرستان نقش خود را ایفا کرد.

 



نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *