سرپرست بوشهري تيم ملي:

قهرماني كاراته كاران نونهال نتيجه برنامه ريزي و تلاش مستمر است

قهرماني كاراته كاران نونهال نتيجه برنامه ريزي و تلاش مستمر است

تاورتا؛عبدالحسن بي باك سرپرست تيم ملي ضمن تبريك قهرماني به ملت ايران در مسابقات بين المللي آرپاچي اوپن باكو بيان كرد: اين مدال ها و قهرماني ها اتفاقي نيست و تيم ملي با برنامه ريزي هاي بلند مدت و دقيق و همچنين تلاش مربيان و اعضا كادر فني توانست به اين عنوان دست يابد.

سرپرست بوشهري تيم ملي در ادامه با تشريح وضعيت تمرينات و اردو آماده سازي تيم ملي قبل از مسابقات افزود: ما قبل از مسابقات به دعوت فدراسيون جمهوري آذربايجان و به منظور افزايش آمادگي تيم ملي يك اردوي مشترك سه روزه در اين كشور برگزار كرديم كه تاثير به سزايي در كسب نتايج داشت.

بي باك در رابطه با سطح كيفي مسابقات اظهار داشت: اين مسابقات در سبك هاي مختلف با حضور ٨٠٠ ورزشكار از ١٠ كشور با عنوان آرپاچي اوپن برگزار شد كه سطح بسيار بالايي داشتند. كشورهاي شركت كننده در اين تورنمنت اكثرا در ورزش كاراته صاحب سبك هستند اما در نهايت تيم ملي ايران توانست با كسب ٢ مدال طلا، سه نقره و ٢ برنز به مقام قهرماني رسيد.

بي باك در رابطه آينده تيم ملي كاراته نونهالان گفت: با آمادگي و تجربه اي كه از اين مسابقات به دست آورديم و پس از برگزاري مسابقات نهايي انتخابي تيم ملي كه هفته آينده در تهران برگزار مي شود، تركيب تيم ملي براي حضور قدرتمند در مسابقات آسيايي ٢٠١٩ مالزي اعلام خواهد شد.نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *