فرماندار جم در نشست با مدیران رسانه جم؛

رسانه ها فضا را برای برگزاری انتخاباتی پرشور ، قانونی، سالم و با نهایت آرامش فراهم کنند

رسانه ها فضا را برای برگزاری انتخاباتی پرشور ، قانونی، سالم و با نهایت آرامش فراهم کنند

تاورتا؛ فرماندار جم گفت:به دنبال برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و قانونمند هستیم.

به گزارش تاورتا، فتح الله نوروزی فرماندار جم در نشستی که ظهر امروز در دفتر فرماندار شهرستان جم پیرامون برگزاری انتخابات و نقش رسانه های شهرستان، برگزار شد، اظهار داشت: تمامی فرایند های مربوط به برگزاری انتخابات به خوبی انجام شده است و امیدواریم شاهد برگزاری انتخابات پرشور و قانونمندی باشیم.

نوروزی گفت: تمامی ادارات و نهاد های مربوطه و همچنین شرکت های مستقر در شهرستان با تمام وجود در امر برگزاری انتخابات همکاری می کنند که از همه آنها تشکر می کنم.

وی در ادامه سخنان خود افزود: با تمام توان دنبال برگزاری انتخاباتی پر شور، سالم و قانونمند هستیم زیرا به فرموده مقام معظم رهبری انتخابات آبروی نظام و تمرین دمکراسی است.

نوروزی با بیان اینکه در چینش صندوق های اخذ آراء به سهولت دسترسی مردم به آن توجه شده است افزود: ما دنبال حفظ حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان هستیم و در این راه باید با وحدت و همدلی حرمت و کرامت کاندیداها حفظ شود.

وی با بیان اینکه ملاک همه ما باید قانون باشد و با رعایت اصل بی طرفی باید فضا را برای برگزاری انتخابات پر شور فراهم کنیم خاطر نشان کرد: هر کس از ۳۵ نفر کاندیداهای شهر جم و سایر شهر ها و روستا هایی که منتخب مردم شدند، برای ما قابل احترام می باشند و ما نیز با این عزیزان همراهی خواهیم نمود.

وی گفت: به دنبال تخریب همدیگر و کاندیداها نباشیم و همه اقشار مردم را جهت حضور در انتخابات تشویق نماییم، زیرا حضور پرشور نیازمند ایجاد فضایی همراه با آرامش و اعتماد است.

فتح الله نورزوی در پایان گفت: از همه مردم دعوت می کنم در انتخابات حضوری گسترده داشته باشند و به پای صندوق های رای بیایند.نظرات

یک پاسخ به “رسانه ها فضا را برای برگزاری انتخاباتی پرشور ، قانونی، سالم و با نهایت آرامش فراهم کنند”

  1. ارمان گفت:

    دمت گرم جناب فرماندار امسال خیلی انتخابات رو مهندسی کردی. خاستم بگم قشنگ مهندسی کردی اما پشیمون شدم چون قشنگ نبود چون همه متوجه شدن دیگه. شما نماینده دولت تدبیر وامید هستید توی این شهر اما متاسفانه شما با بی تدبیری امید مردم شهر رو ناامید کردید. البته شاید شما بازیچه و در بازی افراد بانفوذ قرار گرفتید ناخاسته.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *