رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم خبر داد: راه اندازی مرکز تصویر برداری با سرمایه گذاری بخش خصوصی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی در جم

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم خبر داد: راه اندازی مرکز تصویر برداری با سرمایه گذاری بخش خصوصی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی در جم

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم از راه اندازی یک مرکز تصویربرداری پزشکی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در شهرستان جم خبر داد.

احمد قاسمی عنوان داشت: مرکز تصویر برداری فاصل جمی در فضایی حدود  هزار و هفتصد متر مربع توسط بخش خصوصی راه اندازی و آماده ارایه خدمات به شهروندان می باشد.

وی اضافه نمود:  در حال حاظر خدمات سونوگرافی و در آینده ای نزدیک خدماتی چون، سی تی اسکن،رادیولوژی، ماموگرافی، تراکم استخوان و … توسط این مرکز ارایه می گردد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم به نقل از مدیر این مرکز  اعلام داشت: در این مرکز ، فضا جهت راه اندازی ۴ مطب خصوصی پیش بینی شده است که به صورت رایگان در اختیار پزشکان متخصص ، جهت ارایه خدمات به شهروندان قرار می گیرد.

قاسمی خاطر نشان ساخت: این مرکز باعث اشتغال زایی ۳۲ نفر اعم از پزشک ،کارمند، نیروی خدماتی و … در شهرستان خواهد گردید.نظرات

یک پاسخ به “رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم خبر داد: راه اندازی مرکز تصویر برداری با سرمایه گذاری بخش خصوصی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی در جم”

  1. شهروند گفت:

    با سلام
    خدمت ارزنده ای هست اما جای تاسف داره که برای تامین نیروی انسانی منشی بجای اینکه از نیروی های بومی استفاده بشه از غیر بومی ها استفاده شده یعنی توی این شهر نیروی منشی پیدا نمیشه ؟ لطفا انعکاس داده بشه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *